Real pregazio Betis: Ronaldo golčinom uzvratio Messiju, Bale zabio iz slobodnjaka, asistencija Modrića

REAL je lov na Barcelonu i Atletico nastavio uvjerljivom pobjedom kod Betisa. Kraljevski klub, za koji je od prve minute igrao Luka Modrić, slavio je s 0:5.

Cristiano Ronaldo je topovskim udarcem u desetoj minuti načeo domaću mrežu i tako "uzvratio" Lionelu Messiju koji je u posljednjoj utakmici Barcelone poentirao nakon sjajnog slaloma.

Na 0:2 je povisio Gareth Bale iz slobodnjaka s dvadesetak metara, a treći gol djelo je Karima Benzeme koji je zabio u 45. minuti nakon sjajnog prodora i asistencije Modrića.

Fantastičnim udarcem s 25 metara četvrti gol postigao je Angel di Maria, a konačan rezultat postavio je Alvaro Morata na asistenciju Ronalda u posljednjoj minuti.

Real sada ima 50 bodova, isto koliko i vodeći Barcelona i Atletico, ali i utakmicu više.

Index sport zbog vas je i na Facebooku. Imamo više od 141 milijun razloga da i dalje budemo odgovorni i beskompromisni. Slobodno kritizirajte i hvalite, ali prije svega - podijelite s nama ono što smatrate bitnim, jer ništa nas ne pokreće bolje od velikih vijesti. Čekamo vas na našoj Facebook stranici.