Sammir s klupe gledao ispadanje Getafea iz Kupa kralja, Villarreal ide na Barcelonu

NOGOMETAŠI Villareala plasirali su se u polufinale španjolskog Kupa Kralja nakon što su u uzvratnom susretu četvrtfinala porazili u gostima Getafe s 1;0. I u prvoj utakmici "Žuta podmornica" je slavila istim rezultatom.

Villareal je u polufinale odveo pogodak Gerarda Morena u 79. minuti. Povremeni hrvatski reprezentativac Sammir ušao je u igru za domaćine tek u 87. minuti.

U srijedu je Barcelona eliminirala Atletico Madrid i s Villarrealom će igrati u polufinalu

U kasnijim dvobojima Athletic Bilbao je sa 1:0 porazio Malagu i izborio polufinalni okršaj s Espanyolom, koji je unatoč porazu 1:0 kod Seville, prošao dalje zahvaljujući pobjedi 1:3 u prvoj utakmici.

Bilbau je pobjedu donio Aduriz golom u 48. minuti, a za pobjedu Seville zabio je Figueiras u 88. minuti.