U-19 reprezentacija remizirala s Francuskom, Šuškove trupe poražene od Nizozemske

HRVATSKA reprezentacija do 19 godina remizirala je u Kostreni protiv Francuske (2:2), dok su U-23 reprezentativci izgubili od Nizozemske 2:3.

U 19 reprezentacija, pod vodstvom Dinka Jeličića, odlučno se suprotstavila snažnijim Francuzima, koji su preko Benzia došli do vodstva u 16. minuti. Ipak, nakon deset minuta na 1:1 vratio je Tin Jedvaj. Pred kraj prvog poluvremena, Hrvatsku je u vodstvo doveo Ivančić, ali je konačan rezultat u 65. minuti postavio Nangis.

U-23 reprezentacija Hrvatske, koju vodi Ivo Šušak, izgubila je od Nizozemske 2:3. Hrvatska je u 7. minuti povela preko Kramarića, ali Nizozemci su u 45. minuti uspjeli izjednačiti preko De Jonga. U 61. minuti Locaida dovodi Nizozemce u vodstvo, a na 3:1 diže Vilhena u 75. minuti. Hrvatska je tek pred kraj utakmice uspjela smanjiti vodstvo Nizozemaca, a do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.