AEK pobijedio golom u 91. minuti. Klubovi naših reprezentativaca bore se za titulu

U 2. KOLU grčke Lige za prvaka AEK je pobijedio gradskog rivala Olympiacos rezultatom 1:0 i preuzeo vrh ljestvice grčkog prvenstva. Pobjednički gol je pao u sudačkoj nadoknadi, a zabio ga je švedski krilni napadač Niclas Elaisson i tako atenskom klubu donio velika tri boda.

Brzonogi Elaisson utrčao je iza leđa obrane, iskoristio odličnu dubinsku loptu i hladnokrvno poentirao. Za AEK je cijeli susret odigrao Domagoj Vida, dok je bivši igrač Dinama Robert Ljubičić ušao u igru u 86. minuti. Slavio je i prvi pratitelj AEK-a PAOK koji je na gostovanju u Ateni porazio Panathinaikos rezultatom 3:2. Za PAOK je branio Dominik Kotarski, a za Pao je cijeli susret odigrao Tin Jedvaj.