LIGE PETICE

ALAVES - BARCELONA 1:1 Novi veliki kiks Barce. Ni s igračem više nije pobijedila

BARCELONA je u osmom kolu La Lige odigrala 1:1 kod nejakog Alavesa i tako nakon prvih šest utakmica ima samo osam bodova.

Barcelona je sjajno otvorila sezonu u La Ligi. U prva dva kola uvjerljivo je pobijedila Villarreal (4:0) i Celtu (3:0), ali u iduće četiri utakmice ima očajan niz: remi sa Sevillom (1:1), poraz kod Getafea (0:1), kao i na domaćem terenu od Reala (3:1) i sada samo bod kod Alavesa.

Domaćine je u vodstvo doveo Luis Rioja u 31. minuti, nakon nevjerojatnog kiksa Barceloninog golmana Neta, koji mu je poklonio loptu i gol.

U 62. minuti drugi žuti karton dobio je Alavesov veznjak Jota, a Barcelona je dvije minute kasnije izjednačila Griezmannovim golom, koji je zabio lijepim lobom.

Međutim, iako je više od pola sata imala igrača više, nije uspjela zabiti za preokret i pobjedu.

Barcelona za vodećim Realom, koji doduše ima utakmicu više, već sada zaostaje čak osam bodova.