Arsenal pobjedom pobjegao Cityju u borbi za naslov. Pogledajte raspored do kraja

ARSENAL je pobijedio Bournemouth 3:0 u 36. kolu Premier lige. Topnike je u vodstvo doveo Bukayo Saka pogotkom iz jedanaesterca u 45. minuti. Na 2:0 povisio je Leandro Trossard u 70., a konačnih 3:0 postavio je Declan Rice u 97. minuti utakmice. Arsenal je bio daleko dominantniji i tako došao do četvrte uzastopne ligaške pobjede.

Momčad Mikela Artete i dalje drži prvo mjesto ispred Manchester Cityja. Arsenal ima četiri boda više, ali i dvije utakmice više od aktualnog prvaka. Manchester City od 18:30 dočekuje Wolves i imat će priliku smanjiti zaostatak za liderom. Liverpool je matematički također u utrci za naslov, no teško je vjerovati da će momčad Jürgena Kloppa na kraju završiti ispred Arsenala i Cityja nakon niza loših igara i rezultata.