Aston Villa rutinski pobijedila. Sve je bliže Ligi prvaka

ASTON VILLA je u 30. kolu engleske Premier lige pred svojim navijačima na Villa Parku u Birminghamu rezultatom 2:0 bila bolja od Wolverhamptona. Ekipa Unaija Emeryja tako u završnicu sezone ulazi na četvrtoj poziciji i s velikim izgledima za ulazak u Ligu prvaka.

Prvi pratitelj im je Tottenham koji ima tri boda i jednu utakmicu manje, ali i lošiju gol-razliku.  Prvi gol na utakmici postigao je francuski krilni napadač Moussa Diaby u 36. minuti utakmice, a konačni rezultat postavio je engleski stoper Ezri Konsa u 65. minuti.

Unai Emery postiže sjajne rezultate s Aston Villom otkako je u ljeto 2022. godine preselio u Birmingham iz Villarreala. Četverostruki osvajač Europa lige u prvoj sezoni je završio kao sedmi i klub odveo u Europu, a sada mu se smiješi i Liga prvaka.