Atletico šokirao Real u 93. minuti, a Griezmann se naslađivao na društvenim mrežama

U VELIKOM gradskom derbiju Real Madrid i Atletico Madrid su na stadionu Santiago Bernabeu pred 76.732 gledatelja odigrali 1:1 nakon što su gosti izjednačili u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Kraljevski klub je poveo golom Brahima Diaza u 20. minuti, a Atletico je uspio izjednačiti u trećoj minuti sudačke nadoknade. Savić je ubacio jednu dugačku loptu, Memphis Depay je prebacio loptu do Marcosa Llorentea koji je glavom kraj zbunjene Realove obrane zabio za 1:1.

Antoine Griezmann je odmah po završetku uzeo mobitel u ruke i na mreži X je ostavio kratku i jasnu poruku s osmijehom. Naravno, na taj se način naslađivao pred navijačima Reala koje je uspio isprovocirati pa je dobio puno ljutitih poruka pristaša Reala.