LIGE PETICE

Barcelonin golman nevjerojatno poklonio gol Alavesu. Pogledajte kako

NETO, golman Barcelone, na gostovanju kod Alavesa (1:1) u osmom kolu La Lige velikom greškom poklonio je gol suparniku. Njegov bizarni kiks skupo je koštao Barcelonu.

U 31. minuti, pri rezultatu 0:0, Pique je loptu koja je išla prema njegovom golman gradio tijelom i rukama mu pokazivao da izađe s gola i pokupi je.

Bila je to prilično čista situacija za golmana Barcelone, pa i kada je on odlučio ne izaći naprijed nego ostati čekati loptu koja mu je dolazila.

Međutim, kada mu je došla među noge, jednostavno se ukipio i tako dao Alavesovom igraču priliku koja se ne propušta.

Zabio je za vodstvo Alavesa 1:0. U drugom dijelu Alavesu je u 62. minuti isključen veznjak Jota, a dvije minute kasnije Griezmann je izjednačio na 1:1.

Iako je Barcelona više od pola sata imala igrača više, nije uspjela zabiti za pobjedu.

Nakon što je uzela samo bod na ovoj utakmici, vodeći Real, koji ima utakmicu više, bježi joj čak osam bodova.