bundesliga

Bayern kiksao treće kolo zaredom. Bez pobjede je ostao u 92. minuti

STUTTGART je u 6. kolu Bundeslige napravio veliko iznenađenje nakon što je odigrao 2:2 s Bayernom na Allianz Areni. Branitelj naslova poveo je u 36. minuti golom 17-godišnjeg Mathysa Tela, koji je tako postao najmlađi Bayernov strijelac u povijesti Bundeslige.

No gosti su prvo zabili u 52. minuti preko Guirassyja, kojem je gol bio poništen zbog prekršaja, da bi pet minuta kasnije Fuhcirch ipak uspio zabiti za 1:1. Slavlje gostiju trajalo je samo tri minute prije nego što je Jamal Musiala u 60. pogodio za 2:1 i činilo se da će domaćini ipak stići do pobjede.

Ipak, u sudačkoj nadoknadi gosti su dobili priliku iz penala nakon što je De Ligt igrao rukom u šesnaestercu, a Guirassy nije pogriješio i donio je Stuttgartu vrijedan bod i prvu pobjedu u Münchenu od 2018. godine.