Biliškov zabio Kužeovoj Albaniji

NJEMAČKI nogometni drugoligaš Greuther Fürth pobijedio je kao domaćin s 2:1 reprezentaciju Albanije koju vodi hrvatski trener Josip Kuže.

Albanija je povela u 11. minuti pogotkom bivšeg igrača Zagreba Erjona Bogdanija, a izjednačujući gol za domaćine postigao je hrvatski nogometaš, srednji branič i kapetan Greuther Fürtha Marino Biliškov. Postigao je pogodak glavom. Konačnih 2:1 postavio je Nicolai Müller u 37. minuti. Mirko Hrgović nije igrao za domaćina.

Za Albaniju je ovo bila generalna proba pred gostovanje Kužeove selekcije sljedeće srijede u Solni kod Švedske u zadnjem nastupu obiju reprezentacija u prvoj skupini europskih kvalifikacija za Svjetsko pvenstvo. Albanija je, dakako, bez izgleda za odlazak na Mundijal. U dosadašnjih devet nastupa prikupila je sedam bodova.