Bivši dinamovac asistirao u Bundesligi nakon lijepe akcije. Pogledajte gol

HRVATSKI defenzivac Bartol Franjić (23) asistirao je za 1:1 svog Darmstadta na gostovanju kod Hoffenheima (3:3). Nekadašnji Dinamov igrač trenutno igra u Darmstadtu na posudbi iz Wolfsburga, a danas je nakon lijepe akcije kvalitetno dodao suigraču Luci Pfeifferu, koji je precizno pogodio za izjednačenje u 23. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Prethodno je Andrej Kramarić iz penala doveo u vodstvo domaćina u 14. minuti. Veselje gostiju trajalo je pet minuta jer je u 28. Ihlas Bebou iskoristio asistenciju Grischea Promela i zabio za 2:1 vodstvo Hoffenheima. Bartol Franjić bio je član Dinama od 2015. do 2022. godine, kada je za 7.5 milijuna eura otišao u Wolfsburg.

Ondje se nije nametnuo pa ga je Niko Kovač poslao na posudbu u Darmstadt. Ove sezone Franjić ima devet nastupa i 459 odigranih minuta. Ovo mu je bila prva asistencija za novi klub.