Bivši hajdukovac briljira u Španjolskoj. Majstorski je namjestio gol škaricama

VALLADOLID je pobijedio 3:2 kod Racing Santandera u 15. kolu španjolske La Lige 2. Valladolid je poveo golom Anuara u 28. minuti na asistenciju Stanka Jurića (27), bivšeg veznjaka Hajduka. U 50. minuti Racing izjednačuje preko Arane, a isti igrač 20 minuta kasnije zabija za preokret. Ipak, Kenedy u 73. zabija za 2:2 i to na novu Jurićevu asistenciju. Kenedy je bio strijelac u 92. minuti za konačnih 3:2 gostiju.

Majstorija Jurića

Posebno je bila atraktivna Jurićeva asistencija za vodeći pogodak Valladolida. Hrvatski veznjak škaricama se najbolje snašao u kaznenom prostoru domaćina te tako proslijedio loptu do Anuara. Jurić je standardan od dolaska iz talijanske Parme, a ove sezone u 13 nastupa ima gol i tri asistencije.

Valladolid je treća momčad španjolske druge lige i u vlasništvu je Brazilca Ronalda Nazarija, jednog od najboljih nogometaša svih vremena. Prošle sezone Valladolid je igrao u La Ligi, a ove sezone klub cilja na povratak u elitu.