Borjan dobio crveni zbog nevjerojatne gluposti. Onda tražio suca da gleda VAR

Screenshot: Twitter

MILAN BORJAN, golman Crvene zvezde rođen u Kninu, na posudbi je u Slovanu iz Bratislave. Braneći gol slovačke momčadi protiv Olimpije iz Ljubljane na meču zadnjeg kola Konferencijske lige, dobio je crveni karton zbog nevjerojatnog poteza.

Borjan je u 54. minuti, pri rezultatu 1:1, istrčao na preko 30 metara od svog gola bez razloga, odnosno opasnosti po vrata koja brani. Uradio je to kako bi ispucao loptu. Međutim, jako loše je procijenio situaciju pa je do lopte prije došao suparnik. Borjan ga je pokosio, zbog čega je dobio izravni crveni karton.

Na to se sarkastično smijao te od suca tražio da pregleda snimku. Ovaj ga nije poslušao te je Slovan ostao s igračem manje. Četiri minute nakon Borjanovog isključenja Slovaci su primili gol kojim su poraženi 2:1. Srećom po njih i Borjana, već su ranije osigurali prolazak skupine.