BUNDESLIGA

BORUSSIA D. - KÖLN 5:1 Haland ušao u igru i zabio dva gola. Drugi iz mrtvog kuta

BORUSSIA DORTMUND je u 19. kolu Bundeslige razbila Köln 5:1 i došla na četiri boda od prvog mjesta uz utakmicu više.

Žuto-crni su poveli već u 1. minuti golom Guerreira, a u 29. je na 2:0 povisio Reus. U 48. minuti Sancho je zabio i treći gol za Borussiju, da bi u 65. Uth smanjio na 3:1.

No prvo ime susreta opet je bio Erling Haland, koji je u igru ušao u 65. minuti i do kraja susreta zabio dva gola. Prvi u 77. minuti je bio lagan, morao je samo spremiti odbijanac u gol za 4:1, ali drugi je bio majstorija. U 87. minuti Sancho je fantastično proigrao Norvežanina, a ovaj zaobišao golmana i onda iz praktički mrtvog kuta pogodio za konačnih 5:1.

Halandu je to bio peti gol u dva nastupa za Borussiju, a na terenu je ukupno proveo samo 61 minutu.