kvalifikacije za SP

Brazil gubio do 71. minute pa velikim preokretom nastavio nevjerojatan niz

BRAZIL je u 9. kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo pobijedio Venezuelu u gostima 3:1 i tako došao do devete pobjede u nizu.

Venezuela je povela u 11. minuti golom Ramireza i vodstvo držala do 71. minute, kad je Raphinha ubacio iz kornera, a Marquinhos glavom zabio za 1:1. Preokret Brazilu donio je Gabriel Barbosa pet minuta prije kraja golom iz penala, a pobjedu Brazila potvrdio je Antony u petoj minuti sudačke nadoknade.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE.

Brazilci su tako povećali prednost ispred Argentine na prvome mjestu, koja je odigrala 0:0 u gostima kod Paragvaja. Gosti su igrali praktički u najjačem sastavu i bili su dosta bolja momčad, ali nisu uspjeli zabiti.

Istim rezultatom odigrali su Urugvaj i Kolumbija, Ekvador je s 3:0 pobijedio Boliviju, a Peru je s 2:0 slavio protiv Čilea.