Brazil imao 78 posto posjeda lopte, ali je remizirao s Panamom

NAKON ŠTO je Argentina u petak senzacionalno izgubila od Venezuele 3:1, još je jedna velika južnoamerička reprezentacije podbacila.

Brazil je u prijateljskoj utakmici u Portu odigrao samo 1:1 protiv slabašne Paname u utakmici u kojoj je imao čak 78 posto posjeda lopte. Milanov veznjak Lucas Paqueta doveo je favorite u vodstvo u 31. minuti, ali je Machado samo šest minuta kasnije izjednačio.

Brazil je dominirao, ali unatoč golemom posjedu nije uspio zabiti gol. Nije imao ni sreće budući da su Richarlison i Casemiro u drugom poluvremenu pogodili stativu. Izbornik Tite izmiješao je sastav za ovaj reprezentativni ciklus. Debitirao je Portov branič Alex Telles, Eder Militao upisao je drugi, a Paqueta treći nastup za reprezentaciju.

Najveća zvijezda, Neymar, s tribine je gledala svoje suigrače koji u utorak u Pragu igraju prijateljski susret s Češkom u ciklusu priprema za Copa Americu koja je na rasporedu u lipnju.