LIGE PETICE

Brighton izbjegao poraz u petoj minuti sudačke nadoknade

NOGOMETAŠI Crystal Palacea i Brighton & Hove Albiona odigrali su 1:1 u posljednjoj utakmici 6. kola engleskog Premiershipa. Domaćina je u vodstvo doveo gol koji je postigao Wilfried Zaha iz kaznenog udarca u drugoj minuti produžetka prvog poluvremena, a konačnih 1:1 postavio je Neal Maupay u 95. minuti.

Zaha je bio strijelac i u trećoj uzastopnoj ligaškoj utakmici protiv Brightona, kluba kojem je zabio najviše golova u engleskom prvenstvu. Bio mu je ovo osmi i činilo se da će biti dovoljan za drugu pobjedu njegove momčadi u sezoni. Brightonu je prijetio drugi poraz, no Maupayjev gol znači da je taj klub sad na omjeru od četiri slavlja te po jednog remija i poraza.

Crystal Palace je došao do šestog boda u šestoj utakmici te zauzima 15. mjesto poretka. Brighton je šesti.