hrvatski nogometaši

Budimir nije zabio sedam utakmica, a onda je u istoj večeri Barci dao dva gola

ANTE BUDIMIR zabio je jedina dva pogotka u porazu Mallorce kod Barcelone 5:2.

Katalonski klub na svom stadionu Camp Nouu riješio je utakmicu već u prvom poluvremenu, kad je bilo 4:1, ali dva gola hrvatskog napadača neće proći ispod radara.

Barcelona - RCD Mallorca Live Score

Budimir je prekinuo post od sedam utakmica bez učinka i s ova dva gola došao je do broja od pet u sezoni u maksimalnih 16 nastupa u španjolskom prvenstvu.

Prvi gol Budimir je postigao u 35. minuti kad je malo unutar šesnaesterca pogodio sami gornji lijevi kut te lijepim udarcem svladao Ter Stegena. Nakratko je vratio nadu gostima s otoka, ali Messi i Suarez su bili nemilosrdni.

Ipak, Hrvat je zabio i u drugom poluvremenu. U 65. minuti na ubacivanje Lopeza i nakon lošeg istrčavanja Ter Stegena glavom je zabio u praznu mrežu za 4:2.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku Budimirovih golova možete pogledati OVDJE.