Cercle Brugge uspio preokrenuti u Finskoj: Belgijanci čekaju Šibenik ili Ciprane

BELGIJSKI Cercle Brugge uspio je u uzvratnoj utakmici drugog pretkola Europa lige u Finskoj pobijediti finski TPS 2:1 i osigurati svoje mjesto u idućoj rundi, gdje čeka boljeg iz dvoboja Šibenik - Anorthosis.

Iako su u Tursku došli s rezultatskim minusom (0:1 poraz pred svojim navijačima), Belgijanci su uspjeli izboriti prolazak u treće pretkolo.

Šest minuta prije kraja prvog poluvremena činilo se da je sve gotovo - TPS je golom Johanssona iz jedanaesterca poveo u 39. minuti. Ipak, u nastavku se gosti bude i dolaze do preokreta koji ih je odveo na Šibenčane. Reynaldo u 51. minuti izjednačava na 1:1, a zlata (i prolaska) vrijedan gol postiže Eenoo četiri minute prije kraja.