Četiri Unitedove zvijezde se sukobile nakon poraza od Brightona

U PETOM kolu Premier lige Brighton je u gostima na Old Traffordu rezultatom 3:1 pobijedio Manchester United. U vodstvo ih je doveo bivši napadač Uniteda Danny Welbeck u 20. minuti. Njemački veznjak Pascal Gross je u 53. povisio vodstvo, a mladi brazilski napadač Joao Pedro je u 71. minuti zabio za 3:0.

United je trenutno 13. momčad Premier lige i nakon pet kola ima dvije pobjede i tri poraza. Za vodećim Manchester Cityjem zaostaje devet bodova i sva je prilika da se ni ove sezone taj sastav neće boriti za naslov prvaka.

Engleski mediji pišu da je nakon Brightona došlo do incidenata u svlačionici Erika ten Haga. Prvo je kapetan Bruno Fernandes imao sukob sa Scottom McTominayom. Škotski veznjak je prvi put startao u novoj sezoni i nije se proslavio pa ga je kapetan Fernandes napao.

Nakon što se situacija smirila, Argentinac Lisandro Martinez posvađao se sa švedskim stoperom Victorom Lindelofom. Situacija se smirila, no odnosi unutar svlačionice Uniteda jako su narušeni uoči gostovanja kod Bayerna u Ligi prvaka (srijeda, 21 sat).