DRUGA HNL

Croatia iz Zmijavaca srušila Dinamo II na Maksimiru preokretom i golom u 94. minuti

CROATIA iz Zmijavaca pobijedila je Dinamo II na gostovanju u Maksimiru s 2:1 te je tako zaključila 17. kolo Druge HNL čiji je jesenski prvak momčad Hrvatskog dragovoljca.

Momčad Vika Lalića na Maksimir je stigla u novom klupskom autobusu koji su predstavili prošlog tjedna i odigrala sjajnu utakmicu protiv druge momčadi Dinama.

Ćapin za pobjedu

Dinamo je poveo rano, već u četvrtoj minuti strijelac je bio Niko Janković, ali momčad Ivana Preleca nije uspjela povećati svoje vodstvo u nastavku susreta.

Tako je Croatiji bio dovoljan jedan pogodak Tomislava Gudelja u 61. minuti susreta, a konačnih 2:1 za veliku pobjedu ekipe iz Zmijavaca postavio je Ante Ćapin u 94. minuti.

Croatia je sada peta s pet bodova manje od prvog Dragovoljca i dva boda od druge Opatije. Po bod više imaju Osijek II i Dugopolje, ali Dugopolje ima i utakmicu manje. Dinamo II je sada 16. klub lige, odnosno prvi u zoni ispadanja sa 16 bodova.