REGIJA

CRVENA ZVEZDA - KOPENHAGEN 1:1 Sumnjivi penal u završnici šokirao srpskog prvaka

Srdjan Ilic/PIXSELL

CRVENA ZVEZDA i Kopenhagen odigrali su 1:1 na Marakani u trećem pretkolu kvalifikacija za Ligu prvaka.

Poveli su domaći golom Milana Pavkova u 44. minuti. Poslije ubačaja s lijeve strane lopta se odbila do Ivanića koji se spetljao, da bi stigla do Pavkova koji je iz okreta pogodio za vodstvo u Beogradu.

FK Crvena zvezda - FC København Live Score

Zvezda je bila bolji protivnik, imali su više pokušaja prema golu, no šok je uslijedio u 83. minuti. Portugalski sudac Martins dosudio je sumnjivi penal za Dance nakon što je Biel pao u duelu s Jovančićem.

Španjolac je pao poslije duela i čini se da je to suđeno prestrogo, a Jonas Wind je panenkom prevario Milana Borjana za izjednačenje i muk na Marakani.

Tri minute kasnije Ben pada u šesnaestercu danskog prvaka, uklizao mu je Papagiannopolous, no Martins odmahuje rukom. Zvezdini igrači žestoko su protestirali, ali uzalud.

Uzvratna utakmica igra se u Kopenhagenu sljedećeg utorka u 20 sati.