Crveni karton za Marina Biliškova

U 29. KOLU njemačke druge lige nogometaši vodećeg Kaiserslauterna neočekivano su doživjeli četvrti poraz sezone na gostovanju kod Oberhausena 2-1, dok je klub hrvatskog braniča Marine Biliškova, Greuther Fürth remizirao (1-1) na gostovanju kod Augsburga.

Valja reći da je bivši branič Hajduka isključen u 44. minuti nakon dobivenog drugog žutog kartona (prvi žuti karton je dobio već u 5. minuti) u trenucima dok je njegova momčad golom Nöthea imala prednost 1-0.

Iako je golom Thurka Augsburg izjednačio već u četvrtoj minuti nastavka, rezultat 1-1 je ostao do kraja utakmice.

U redovima Kaiserslauterna Ivo Iličević je odigrao cijelu utakmicu, a Srđan Lakić je ušao u 77. minuti.