Dinamo objavio video na kojem se ruga Krovinoviću jer je pao nakon driblinga Baturine

Screenshot: MAXSport

MARTIN BATURINA (20) bio je Dinamov junak u pobjedi 1:0 nad Hajdukom u SuperSport Superkupu. Mladi veznjak je početkom drugog poluvremena na asistenciju Brune Petkovića postigao jedini pogodak iz akcije koju je sam i započeo, ali je u prvom poluvremenu imao još jedan potez vrijedan pamćenja.

Tada je krasnim driblingom zavrtio Hajdukovog kapetana na toj utakmici Filipa Krovinovića, koji je pao na pod licem okrenut prema vlastitim vratima. Baturina je zatim šutirao, ali malo pored gola. Dinamo je objavio tu akciju na svojim društvenim mrežama, ali uz posebnu muziku. Pjesma je bila "Right Round" od Flo Ride, a jasna je aluzija na to da je Baturina sasvim izvrtio svog čuvara.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.