Dinamo porazom završio pripreme u Turskoj

DINAMO je u posljednjoj prijateljskoj utakmici na pripremama u turskom Beleku izgubio od Austrije Beč 2:0.

Hrvatskom prvaku ovo je prvi poraz na zimskim pripremama, a golove je primio tek u posljednjih 10 minuta utakmice. Sarkaria je pogodio u 81. za 1:0, a konačni rezultat postavlja Yateke u 89. minuti utakmice.

Dinamo je tako završio pripreme u Beleku s četiri pobjede i jednim porazom. Prije današnje utakmice, redom su padali Partizani iz Tirane, Dynamo Dresden, bugarski ETAR, rumunjski CSMS i poljski SLASK.

Sutra se Dinamo vraća u Zagreb nakon 16 dana u Turskoj. Sezonu nastavlja utakmicom HNL-a 2. veljače kada na Maksimiru ugošćuje Rudeš. U hrvatskoj ligi drže prvo mjesto s 11 bodova prednosti ispred Osijeka. U Europa ligi ubrzo im slijede utakmice nokaut-faze protiv Viktorije Plzen. 14. veljače igraju u gostima, dok je uzvrat na Maksimiru tjedan dana kasnije.