VIDEO Bek hrvatske U-17 reprezentacije uzeo je loptu na centru pa zabio sjajan gol

Screenshot: SportKlub

DESNI BEK Noa Mikić zabio je za preokret Hrvatske U-17 reprezentacije protiv Danske u drugoj utakmici Europskog prvenstva za nogometaše od 17 godina. Nakon što je asistirao za prvi gol Mikić je zabio drugi. Kadet Dinama oduzeo je loptu na svojoj polovici blizu centra, sjurio se sve do ruba šesnaesterca Danske, a zatim pogodio u prvi kut - lopta je od stative završila u mreži za 1:2.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK NOE MIKIĆA

Prvi gol je za Dansku u 36. minuti zabio Lasse Abildgaard. Izjednačio je Patrice Čović u 40. minuti, a Mikić je zabio za preokret. No Danci su u nastavku stigli do izjednačenja. Nakon puno stvorenih šansi i obrana hrvatskog golmana Antonija Rajića, za Dansku je u 60. minuti zabio Roberto Risnaes. Utakmica je završila rezultatom 2:2.