DONČIĆ ODUŠEVIO Odigrao za povijest, potukao se i zapjevao Despacito

Screenshot: Twitter

LUKA DONČIĆ ima samo 18 godina, a već je ključni igrač Slovenije, reprezentacije koja je prvak Europe, i Reala, najtrofejnijeg europskog kluba.

Usprkos mladosti, igrač je koji pokreće momčad, preuzima odgovornost i pokazuje zube te "ono među nogama" kada je najbitnije.

Takva je Realu bila utakmica protiv Gran Canarije u španjolskom prvenstvu, koja je došla nakon nekoliko poraza, od kojih je posebno bolan onaj u Euroligi od momčadi s dna, Crvene zvezde.

Momčad je bila dotučena, bez samopouzdanja, a činilo se da je i Dončić potonuo. Jer u prvih 18 minuta nije postigao nijedan koš i promašio je oba šuta.

Ali, tada zabija dva slobodna bacanja, nakon čega na kraju druge četvrtine pogađa dvije trice za nedostižnih 53:36.

Real je na kraju pobijedio 96:72, a do pobjede ga je vodilo čudo od djeteta kao najbolji strijelac utakmice sa 16 poena za 20 minuta i valorizacijskim indeksom 21.

"Nije loše" za nekoga tko je prespavao pola susreta.
Ali Dončić se zato nije sakrivao u dvoboju s DJ Seeleyjem. Kada ga je suparnik udario po licu, skočio je na njega toliko žestoko da su ga morali zadržavati suci i suigrači.

Završio je na klupi s tehničkom, a smirio se pjevušeći Despacito.