Dramatične pobjede Dinama i Hajduka u borbi za naslov juniorskog prvaka Hrvatske

NASTAVLJA se dramatična borba za titulu juniorskog prvaka Hrvatske. U 28. prvenstvenom kolu pobijedili su i nogometaši trenutno vodećeg Dinama te nogometaši drugoplasiranog Hajduka. Ipak, Hajduk i dalje ima utakmicu manje, tako da sa zaostatkom od dva boda ovisi sam o sebi.

Pobjede i Hajduka i Dinama

Hajduk je s 2:1 u gostima svladao Varaždin golovima Roka Brajkovića i Jere Vrcića u prvom poluvremenu, dok su domaći smanjili pola sata prije kraja pogotkom Adama Lušića. Do kraja utakmice uglavnom je napadao Varaždin, ali nije uspio doći do poravnanja.

Dinamo je pak dramatično pobijedio Goricu 3:1 na domaćem terenu. Gosti su vodili 1:0 do 79. minute zahvaljujući golu Pharela Isaaca, no Dinamo je onda u sedam minuta zabio dva pogotka za preokret. Strijelci su bili Lenny Ilečić i Viktor Kanižaj, a pobjedu je u sudačkoj nadoknadi potvrdio Vilim Gec.