Evo što je bijesni Jakirović dobacivao klupi Rijeke nakon izmjene Selahija

ČETIRI kola prije kraja sezone Rijeka i Dinamo na Rujevici igrali su derbi koji bi mogao odlučiti ovogodišnjeg prvaka SuperSport HNL-a. Naposljetku je Dinamo preokretom pobijedio 2:1. Ipak, Rijeka je povela u 53. minuti iz jedanaesterca koji je realizirao Marko Pjaca, a samo minutu poslije vidjeli smo jednu spornu situaciju.

Lindon Selahi s leđa je startao na Martina Baturinu, a mađarski sudac Tamaš Bognar dosudio je prekršaj. Selahi je već imao žuti karton iz prvog poluvremena te su Dinamovi igrači i stručni stožer bili uvjereni da će za start na Baturini dobiti i drugi žuti karton. Ipak, to se nije dogodilo.

Uslijedila je burna reakcija Dinamove klupe prema sucu, koji je isključio gostujućeg kondicijskog trenera Marina Ivančića. Željko Sopić je reagirao tako što je vrlo brzo izvadio Selahija iz igre, a ubacio Dejana Petroviča. U tom se trenutku prema klupi Rijeke okrenuo i Dinamov trener Sergej Jakirović te zagalamio: "Pa naravno, i ja bih ga vadio!"