Evo zašto treba ukinuti ofsajd: Svetogrđe je poništiti ovakvu Griezmannovu golčinu

Screenshot: Youtube

ANTOINE GRIEZMANN, jedan od najboljih napadača svijeta i prva meta Mourinha u Unitedu, po tko zna koji put pokazao je kakav je golgeterski majstor.

Na na gostovanju njegovoa Atletica kod Athletica u 19. kolu La Lige, u 80. minuti postigao je krasan gol s 20-ak metara u donji desni kut golmana Iraizoza kojim su gosti izjednačili za konačnih 2:2.

Ali deset minuta prije tog efektnog poentiranja, Griezmann je zabio još ljepši gol koji, nažalost, nije priznat.

Bio je u naletu prema golu sam preko lijevog krila. S obzirom na to da je otišao previše ukoso, činilo se da će centrirati. To je pomislio i Athleticov golman, ali ga je Griezmann prevario. Iz teške pozicije krasno ga je prebacio i pogodio mrežu.

Ali sudac Ignacio Iglesias poništio je ovaj sjajni gol zbog ofsajda.