FUTSAL

Futsal Euro: Rusija razbila Slovačku. To nije dobra vijest za Hrvatsku

ZAVRŠENA je prva utakmica skupine C Europskog prvenstva u futsalu koje se igra u Nizozemskoj. Favorizirani Rusi su s visokih 7:1 pobijedili debitante Slovake i napravili korak prema drugom krugu. Ovo je vrlo bitna utakmica i za Hrvatsku koja igra u istoj skupini, a turnir otvara od 20:30 protiv Poljske.

Peter Kozar doveo je Slovačku u vodstvo u 3. minuti, ali to je bilo sve od njih. Rusija je do poluvremena okrenula i dala tri gola, a onda u drugom razbila suparnika. Tri gola dao je Artem Antoškin, dva je dodao Sokolov, a po jedan Robinho i Ivan Milovanov.

Ovo nisu dobre vijesti za Hrvatsku kojoj je Rusija veliki protivnik za osvajanje grupe. Iako prve dvije momčadi idu dalje, obje momčadi love prvo mjesto jer drugo u četvrtfinalu vjerojatno vodi na Španjolce. U slučaju jednakog broja bodova, gol-razlika bi mogla odlučiti o plasmanu. Hrvatsku protiv Poljske možete gledati na HRT 2, a tekstualni prijenos pratite na Indexu.