ŠVICARSKA - HRVATSKA 1:2

Gavranović nakon što je opet zabio Hrvatskoj: Ovo je bila posebna večer

NAPADAČ Dinama Mario Gavranović bio je jedini strijelac za Švicarsku u St. Gallenu u prijateljskoj utakmici protiv Hrvatske koja je na kraju slavila s 2:1.

Gavranović je krasno pogodio glavom u 31. minuti, ali Hrvatska je u 42. minuti izjednačila preko Brekala da bi Mario Pašalić u 67. minuti donio Dalićevoj momčadi potpuni preokret.

Napadač Dinama imao je dobru priliku nekoliko minuta prije gola, ostao je u 1 na 1 situaciji s Livakovićem, no tada mu je klupski kolega odlično obranio pokušaj.

Unatoč porazu, Gavranović je zadovoljan partijom. Uz to, u drugom poluvremenu je bio kapetan svoje reprezentacije.

"Velika mi je čast što sam bio kapetan u drugom dijelu. Ovo je bila posebna večer za mene, treću utakmicu sam igrao protiv domaće države, treći put sam zabio. Nažalost, nismo uspjeli izvući pozitivan rezultat", rekao je Gavranović nakon susreta.