Gavranović zabio dva gola Hajduku pa ga Torcida gađala stolicama

DINAMO je na Poljudu slavio protiv Hajduka s 2:1. Mario Gavranović zabio je danas dva gola za Modre, dok je za Hajduk pogodio Caktaš.

>FANTASTIČAN DERBI Dinamo slavio na krcatom Poljudu i vjerojatno riješio prvenstvo (1:2)

Gavranović je prvi put zatresao mrežu Letice u 14. minuti za vodstvo Dinama od 1:0. Ubrzo je Hajduk izjednačio, u 25. minuti Caktaš je sjajno zabio iz slobodnog udarca za 1:1.

>POGLEDAJTE KAKO JE PROTEKAO DERBI Stotine navijača ostalo ispred stadiona, Torcida gađala flašama Boyse, a stolicama Gavranovića

Gavranović je u 59. minuti poputno šokirao navijače Hajduka. Nakon pogotka za 2:1 reprezentativac Švicarske slavio je pogodak sa svojim suigračima uz atletsku stazu, a nekoliko pripadnika Torcide sjurilo se s vrha tribine, usput je potrgalo koju stolicu i pokušalo pogoditi bivšeg napadača Rijeke, no nisu uspjeli u tom naumu...

>Torcida na transparentu objavila broj od Svetine: "Zvati iza 23 sata, prodaje se Svetinja, uredno pokradena"