NOGOMET

Gazda kluba koji je okrenuo 2:5 u 6:5 je Ryan Reynolds. Evo kako je komentirao susret

Screenshot: YouTube/Ryan Reynolds

RYAN REYNOLDS, jedan od najistaknutijih holivudskih glumaca, ujedno i suvlasnik Wrexhama koji je u subotu kreirao pobjedu kakva se rijetko viđa, prokomentirao je slavlje svoje momčadi na Twitteru. Velški klub koji se natječe u petom rangu engleskog nogometa gubio je 2:5 od Dovera pola sata prije kraja utakmice, a onda stigao do pobjede.

Wrexham, koji je bio domaćin u ovom susretu, odlično je ušao u utakmicu i imao je dva gola prednosti nakon 20 odigranih minuta. Posljednjeplasirani Dover izjednačio je do poluvremena, a do 63. minute i vodio 5:2. Uslijedio je preokret. Od 63. do 69. minute domaćin je stigao do 4:5, u 91. izjednačio, a u 98. pogodio za pobjedu.

Sve to oduševilo je Reynoldsa koji se na Twitteru ispričao obitelji zbog scena koje im je priuštio gledajući utakmicu: "Upravo sam izgubio devet godina života. To je u redu. Ispričavam se obitelji. Također, pokopajte me u Walesu."