Pogledajte odakle je Luka Vušković zabio golčinu u senzacionalnoj pobjedi kod Legije

RADOMIAK RADOM iznenađujuće je pobijedio na gostovanju kod varšavske Legije 3:0, koja se bori za naslov prvaka Poljske. Za domaćina je sve krenulo po zlu nakon što je u šestoj minuti isključen Bartosz Kapustka. Gosti su brojčanu prednost kapitalizirali u posljednjih pola sata. Lisandro Semedo pogodio je u 66. za vodstvo, sedam minuta kasnije Vagner je pogodio za 2:0. Treći gol na utakmici zabio je Luka Vušković (17) u 79. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL

Ovo mu je treći gol za poljski klub

Mladi hrvatski stoper iz velike je udaljenosti lijepo pogodio za konačan rezultat. Bivši Hajdukov igrač od ove zime igra u Radomiaku kao posuđeni igrač Tottenhama. U 12 nastupa za poljsku momčad zabio je tri gola, a ima i jednu asistenciju. Posudba mu istječe krajem lipnja, a prema Transfermarktu, vrijedi sedam milijuna eura. Ovom pobjedom Radomiak je povećao šanse oko ostanka u ligi.