"Golgeter" Torres: Vezni red Chelseaja je prestar i prespor, moramo se pojačati

FERNANDO TORRES obrušio se na vezni red "bluesa" nazvavši ga prestarim i presporim.

"Kada sam dolazio u klub znao sam da će prilagodba biti duži proces, ali nisam mislio da će trajati tako dugo. Chelsea je od svih klubova u Premiershipu najmanje engleski. To je zbog starosti igrača i spore igre u sredini terena, te je to ono što trebamo promijeniti", rekao je Torres.

Menadžer Chelseaja Andre Villas-Boas doveo je Torresu sunarodnjaka Juana Matu iz Valencije koji bi trebao izvući ono najbolje iz "el nina".

"Nije lako pronaći dobrog veznog, jer su uglavnom svi najbolji već u vrhunskim klubovima. Dolazak Mate dat će momčadi novu dimenziju. U idućih nekoliko utakmica možete očekivati brži ritam u sredini terena. To je ono što je potrebno u Premiershipu, jer u suprotnom momčad ne može funkcionirati", zaključio je Španjolac.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.