Hezonja proglašen MVP-jem kola Eurolige nakon što je briljirao u Beogradu

HRVATSKI košarkaš Mario Hezonja odigrao je odličnu utakmicu u 31. kolu Eurolige. Real Madrid je pobijedio Partizan u Beogradu rezultatom 88:76. Nakon neizvjesnog prvog poluvremena Madriđani su utakmicu riješili u trećoj četvrtini, koju su dobili 35:23 i tako slomili domaći sastav koji se bori za ulazak u play-in.

Hezonja je za 31 minutu na parketu postigao 25 poena. Tome je dodao šest skokova i četiri asistencije, a bio je i prvi strijelac na susretu. Euroliga ga je sada službeno proglasila MVP-jem 31. kola zajedno s igračem Efesa Elijahom Bryantom koji je kao i Dubrovčanin skupio 33 indeksna poena.

Hezonja je inače navijač Partizana i prije utakmice dobio je ovacije prepune Arene i Grobara. "Nadam se da će biti u playoffu, Partizan mora biti, po meni, svake godine u playoffu. Želim mu svu sreću. Lijepo je da navijači Partizana bodre ovako svoju ekipu i uz njihovu pomoć mogu daleko dogurati", rekao je Hezonja nakon utakmice za Sport Klub.