Hrvatski komentator šokiran potezom igrača Benfice: "Je li ovaj čovjek normalan?"

BENFICA je u susretu 26. kola portugalskog prvenstva s 1:0 slavila kod Casa Pije i nastavila je mrtvu trku sa Sportingom u borbi za titulu prvaka. Jedini gol je postigao Arthur Cabral u 74. minuti. No, osim pobjede momčadi iz Lisabona, ovaj susret obilježio je nevjerojatan potez norveškog braniča Benfice Fredrika Aursnesa.

U 65. minuti jednu je loptu koja je išla u korner Aursnes, ničim izazvan, negdje na granici s korner linijom unutar svojih 16 metara uhvatio rukom. Taj je potez šokirao komentatora SK-a koji je najprije rekao ''da igrač Benfice nije normalan'', a onda se čudio zašto se VAR soba nije oglasila i dala kazneni udarac domaćinu. "Ovo bi bio najbizarniji i najbezveznije dosuđen penal u povijesti nogometa", govorio je komentator.