hrvatski nogometaši

Hrvatski stoper zabio za pobjedu u 92. minuti. Vodi svoj klub prema ostanku u Serie A

HRVATSKI stoper Martin Erlić zabio je gol za pobjedu Spezije 3:2 u susretu 31. kola Serie A protiv Crotonea.

Crotone je poveo u 40. golom Djidjija na asistenciju Erlića, a domaćini su izjednačili preko Verdea u 63. minuti. Petnaest minuta kasnije Simy je zabio za 1:2 i taj rezultat stajao je sve do 89. minute.

Onda je prvo Maggiore nakon pogreške gostujuće obrane izjednačio, da bi pobjedu u ludom preokretu Speziji donio Martin Erlić u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Nakon ubačaja s lijeve strane udarac njegova suigrača glavom zaustavila je greda, a lopta se odbila točno na glavu Erliću, koji ju je gurnuo u prazan gol za pobjedu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ERLIĆEV GOL

Spezia je s ova tri boda sve dalje od opasne zone, a Erliću je ovo bio drugi gol u talijanskom prvenstvu ove sezone. Mladi hrvatski reprezentativac je u zadnje vrijeme standardan u obrani Spezije, u koju je stigao u ljeto 2018. iz Sassuola prvo na posudbu, a 2019. je Spezia otkupila njegov ugovor.

Prema Transfermarktu vrijedi dva milijuna eura, a o njemu se već pisalo nakon sjajne partije protiv Milana, kad je potpuno zatvorio Zlatana Ibrahimovića.