Igrači slavonskog kluba zabili su autogol iz protesta prema suđenju i odbili igrati

BIZARNA priča nam dolazi iz četvrtog ranga hrvatskog nogometa. U Vukovaru se odigrala utakmica 24. kola 3. NL - Istok između Vuteks Sloge i Čepina, a završena je pobjedom domaćina rezultatom 4:1. Međutim, nakon utakmice se vrlo malo pričalo o nogometu, a u prvom planu je bilo suđenje i nevjerojatan potez gostujućeg igrača.

Čepin, Inače prvoplasirana ekipa lige, bila je favorit protiv domaćina koji se nalazi pri sredini tablice. Nakon prvog poluvremena su vodili 0:1, a na kraju su teško poraženi. Koliko je bilo nezadovoljstvo gostiju suđenjem jasno se očituje u činjenici da su četvrti gol namjerno zabili sami sebi. Igrač gostiju Salvatore Bilobrk je, iziritiran suđenjem, u 85. minuti pogodio vlastitu mrežu.

Nakon toga su nogometaši Čepina odbili dalje igrati i samo su stajali te čekali kraj utakmice. Isto su napravili domaći igrači koji su se do kraja dodavali na svojoj polovici. Čepin je nakon svega objavio priopćenje na društvenim mrežama kluba: