"ISPRIČAJTE SE KALINIĆU!" Legendarni talijanski novinar urlajući slavi Milanovog junaka

Screenshot

MILAN je nakon gotovo šest i pol godina pobijedio kod Rome (2:0) u 26. kolu Serie A i tako nastavio preporod pod Gattusom. 12 utakmica bez poraza, pet uzastopnih pobjeda i četvrta utakmica u nizu bez primljenog gola.

Prvi gol postigao je Cutrone početkom drugog poluvremena i to petom, nakon Susova ubačaja. Strijelca prvog gola potom je zamijenio Nikola Kalinić. On je u 74. minuti odlično poslužio Calabriju koji je izašao pred Alissona i prebacio ga za konačnih 2:0.

Veliki Milanov trijumf posebno je oduševio Tiziana Crudelija, poznatog talijanskog sportskog novinara i fanatičnog navijača Rossonera.

Prvi gol njegove momčadi proslavio je urlanjem "Cu-cu-cu-cu-cu-cu-trone!"

Potpuno je poludio na drugi gol, prilikom kojeg je daleko više slavio asistenta nego strijelca:

"Goool... Goool.... Kalinićev gol... Ispričajte se Kaliniću... Ispričajte se Kaliniću!" vikao je iz sveg glasa ostalima u studiju, sav zajapuren u licu.

Nije se tu zaustavio, nego je ustao iz stolice, raširio ruke i nastavio slaviti Kalinića, kojem je to bila četvrta asistencija ove sezone.