JUNIORSKA LIGA PRVAKA

Juniori Dinama sjajnim su golovima iznenadili Bayern u prvom poluvremenu

Screenshot: Twitter

DINAMOVI juniori od 14 sati na gostovanju kod Bayerna traže plasman u četvrtfinale juniorske Lige prvaka. Igra se samo jedna utakmica, a Dinamo na poluvremenu vodi 2:1 pred 500 svojih navijača.

Momčad Igor Jovićevića povela je već u 8. minuti nakon što su Karrica i Krizmanić izigrali obranu bavarskog diva i doveli Dinamo u vodstvo.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Drugi gol Dinama zabio je Karrica koji je kod prvog bio asistent. Šipoš je sjajno spustio Karrici koji se odlično snašao i glavom zabio Bayernu. Rezultat je na asistenciju Stillera smanjio Dajaku.