SERIE A

Juventus pobijedio Genou, utakmicu obilježio sjajan gol iz kornera

JUVENTUS je upisao drugu uzastopnu pobjedu, nakon što je slavio u okršaju protiv Genoe (2:0) u 16. kolu Serie A.

Susret je obilježio Cuadrado, koji je je u devetoj minuti sjajno pogodio iz kornera i prevario iskusnog Sirigua, bivšeg golmana Seville i PSG-a, a konačnih 2:0 postavio je Dybala u 82. minuti.

Drugi gol iz kornera ovog vikenda

Ovo bio je već treći gol za Cuadrada u 14. ligaškom nastupu ove sezone, dok se u četiri susreta Lige prvaka nije upisivao u strijelce.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL CUADRADA.

Njegov večerašnji gol je već drugi postignut iz kornera u Serie A ovog vikenda, nakon što je jučer Hakan Calhanoglu zabio na sličan način u gostujućoj pobjedi Intera nad Romom (3:0).

Juventus je stigao do druge uzastopne pobjede, nakon što je proteklog utorka pobijedio Salernitanu (2:0) i sada se nalazi na petom mjestu, dok je Genoa na 18. poziciji.