Lige petice

Kakva obitelj! Sin francuske ikone zabio prvijenac u Ligue 1, brat mu je u Bundesligi

KHEPHREN THURAM zabio je svoj prvijenac u francuskoj ligi za Nicu u pobjedi nad Marseilleom 3:0. Khephren je sin legendarnog francuskog nogometaša Liliana Thurama.

Igrala se 34. minuta utakmice kada je Thuram povukao napad i dodao za Aminea Gouirija koji je odličnim ubačajem vratio loptu Thuramu, a on udarcem glavom pogodio za 1:0. U drugom poluvremenu Nica je zabila još dva pogotka te pobijedila 3:0. Duje Ćaleta-Car odigrao je svih 90 minuta za Marseille i dobio žuti karton.

Khephren Thuram ima samo 19 godina, a već je odigrao 43 utakmice za Nicu. Visok je 192 cm i igra na poziciji zadnjeg veznog. Njegov četiri godine stariji brat Marcus već je dulje vrijeme poznat nogometnoj javnosti i trenutno igra za Borussiju Mönchengladbach.

Otac Lilian sigurno je ponosan na svoje nasljednike.