Kalinić nastavlja zabijati velikanima u njihovom dvorištu: Nakon Intera, pogodio i kod Napolija

NIKOLA KALINIĆ ponovno je zabio u dresu Fiorentine, ovaj put u porazu od 2:1 kod Napolija.

Nakon hat-tricka Interu, sada je ponovno zabio klubu iz vrha Serie A. Hrvatski napadač je nakon proigravanja ostao sam pred Reinom i mirno poentirao za tadašnjih 1:1.

Napoli je do vodstva stigao u 47. minuti preko Insignea, a pobjedu domaćinima donio je Higuain u 75. minuti.

Pet golova u zadnja četiri susreta

Kalinić je sada u velikoj seriji. U posljednje četiri utakmice postigao je pet pogodaka. Tri Interu, jedan Bugarskoj i sada Napoliju.

Ukupno je u devet nastupa za Fiorentinu zabio šest pogodaka, pet u Seriji A i jedan u Europa ligi. Prethodno je u ovoj sezoni zabio i tri gola za Dnipro, u četiri nastupa.