hr klubovi u europi

Ključni igrač Dinamova protivnika na bizaran način potrgao ligamente koljena

DINAMO je u prvoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka pobijedio Omoniju 2:0 i, ne bude li senzacije na Cipru, u 3. pretkolu će igrati s pobjednikom susreta Legia - Flora.

Poljaci su u prvoj utakmici pobijedili Floru 2:1 golom Lopesa u 90. minuti, ali su u toj utakmici ostali bez vrlo važnog igrača Bartosza Kapustke. On je u 3. minuti zabio gol za vodstvo Legije, ali se teško ozlijedio prilikom proslave gola.

Kapustka je dotrčao do tribine s navijačima i skočio da bi se prilikom doskoka uhvatio za nogu. Nekoliko minuta ukazivana mu je pomoć na travnjaku nakon čega je morao biti zamijenjen. Naknadnim pregledima utvrđeno je da je Kapustka potrgao križne ligamente koljena zbog čega će pauzirati između osam i devet mjeseci.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ BIZARNU OZLJEDU KAPUSTKE.

Kapustka je prošle sezone za Legiju odigrao 32 utakmice i zabio tri gola uz četiri asistencije. Može igrati na svim pozicijama u veznoj liniji, a u tri ovosezonske Legijine utakmice u kvalifikacijama za LP igrao je polušpicu.