HRVATSKI NOGOMETAŠI

Pogledajte strašan gol Damira Kreilacha u MLS-u

REAL SALT LAKE je u 6. kolu Zapadne konferencije MLS-a u gostima pobijedio Colorado Rapids s 4:1, a jedan gol za goste postigao je Damir Kreilach.

Colorado je poveo u 38. minuti autogolom Kreilachova suigrača da bi bivši kapetan Rijeke u 57. minuti fantastičnim golom s 20-ak metara započeo preokret svoje momčadi.

Justin Meram se oslobodio čuvara i ostavio loptu Kreilachu koji je natrčao na nju i strašnim udarcem je zakucao u rašlje za 1:1. Kreilachu je to bio drugi gol u četiri utakmice od restarta američke lige, a njegova momčad je do kraja susreta zabila još tri gola i došla do druge ovosezonske pobjede.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku gola možete pogledati OVDJE.

Kreilach je u MLS stigao u veljači 2018. godine iz berlinskog Uniona te je u 78 utakmica upisao 25 golova i devet asistencija.