Legenda Newcastlea bila je na tribini s navijačima. Pogledajte njihovu reakciju

ALAN SHEARER umirovio se 2006. godine kao igrač Newcastlea za koji je nastupao od 1996. Iako je već godinama u igračkoj mirovini i radi posao stručnog komentatora utakmica za BBC, njegovo ime i dalje je prvo na listi najboljih strijelaca Premier lige. Zabio je 260 golova, od čega 112 za Blackburn, s kojim je bio prvak u sezoni 1994./1995., i 148 za klub čija je ikona. Status omiljenog bivšeg igrača dobio je novu potvrdu u jučerašnjoj utakmici FA kupa.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SHEARERA MEĐU NAVIJAČIMA

Shearer je s tribina Craven Cottagea gledao kako Newcastle pobjeđuje domaći Fulham 2:0 u 4. kolu natjecanja. Okružen navijačima gostujuće momčadi Shearer se nije prestajao smijati dok su mu Newcastleovi navijači pjevali i skandirali.

Newcastle je pobjedu za 5. kolo natjecanja izborio golom u svakom poluvremenu. U 39. minuti je za 1:0 zabio Sean Longstaff, dok je u 61. za konačnih 2:0 zabio Dan Burn.