Ljepotica sezone u La Ligi: Golijada puna preokreta okrunjena remek-djelom

Screenshot

ŠEST GOLOVA, od čega četiri u zadnjih pola sata, par lijepih zgoditaka i jedan za sva vremena. Veliki preokret i dramu. Sve to vidjeli su gledatelji utakmice Betis - Celta 3:3 u 11. kolu Primere.

Loren Moron u 33. minuti lijepo je prebacio golmana Sergija Alvareza za vodstvo Betisa 1:0. Junior Firpo u 57. minuti povisio je na 2:0 za domaćine.

Tada kod gostiju ulazi napadač Maxi Gomez i u 63. pet minuta nakon zamjene atraktivno u padu glavom poentira za smanjenje prednosti gostiju.

Šest minuta kasnije Brais Mendez smiruje loptu i onda iz poluvoleja zakucava ljevicom. Krasan gol za veliki povratak Celte, 2:2.

Gosti se tu nisu zaustavili. Super zamjena Gomez u 84. minuti iz blizine zabija za potpuni preokret, od 0:2, do 3:2.

Ipak, tu nije bio kraj uzbuđenjima na Villamarinu.

Šećer je doista došao na kraju, točnije tri minute prije završetka utakmice. Sergio Canales iz slobodnjaka s 29 metara zabio je ljevicom u lijevi golmanov kut.

Golčina za konačnih 3:3.